Yönetim Kurulu Özgeçmiş

Taner KİP BAŞKAN

1970 yılında Ankara’nın Çankaya ilçesinde doğdu. İlköğrenimini Erzurum Atatürk Üniversitesi İlkokulu’nda, orta öğrenimini Ankara Bahçelievler Deneme Lisesi’nde tamamladı. ODTÜ Makine Mühendisliğinde başlayan üniversite eğitimini inşaat mühendisliğine duyduğu ilgi nedeniyle İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamlayarak bu alanda birçok başarılı projeye imza atmıştır.

Mezun olduğu 1992 yılında Tepe İnşaat, İstanbul Kurtköy Göçmen Konutları inşaatında çalışmaya başladı ve bu firmada sırasıyla, Bilkent Sports Intenational, Bilkent Plaza ve Eryaman 3. Etap Konutları inşaatlarını tamamlayarak 1995 yılında Tepe İnşaat’tan ayrıldı.

1995 yılında Barmek İnşaat’ın Angora Evleri şantiyesindeki ilk mühendisiydi ve bundan sonra sırasıyla kaba yapı şefliği, ince yapı şefliği, şantiye şefliği ve dış projeler müdürlüğü yaptıktan sonra 2000 yılında firmadan ayrıldı, ancak Angora Evleri ile bağlarını hiçbir zaman koparmadı.

2000-2012 yılları arasında kendi müteahhitlik firması olan Kip İnşaat Ltd. Şti. ile kamu ve özel çeşitli inşaat projesini başarıyla tamamladı.

2012-2022 arasında çok uluslu bir petrol firmasının Kuzey Irak’taki petrol sahalarında önce inşaat, sonrasında ise operasyon müdürlüğü görevlerinde bulundu.

Mühendislik alanında edindiği eşsiz deneyimini Angora Evleri’ne aktarabilmek amacıyla 21/05/2023 tarihinden bu yana Angora Evleri’nde Toplu Yapı Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir.

     
     
Onur Baran AVCI BAŞKAN YARDIMCISI

1979 yılında Ankara’da doğdu.

İlk ve orta öğretimini Ankara’da tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2002 yılında mezun oldu. Ardından 2011 yılında Bilkent Üniversitesi Ekonomi Hukuku yüksek lisans, yine 2021 yılında Bilkent Üniversitesi Yöneticiler İçin İşletme yüksek lisans programlarını tamamladı.

İş hayatına serbest avukat olarak başladı. Kariyerine 2008 yılından itibaren enerji sektöründe faaliyet gösteren ve Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden birisinde avukat olarak devam etti. Aynı şirkette sırasıyla kıdemli avukat, hukuk müşaviri unvanlarıyla görev yaptı. Halen aynı şirkette Uyum ve Hukuk Direktörü olarak görev yapmaktadır.

2018 yılından bu yana Angora Evleri’nde ikâmet etmektedir.

Evli ve bir çocuk babasıdır.

     
     
Ferudun BİNİCİ BAŞKAN YARDIMCISI

1964 Elâzığ doğumlu. Evli 2 çocuk babası. Emekli- İŞADAMI
Ankara Polis Koleji, Polis Akademisi Yüksek lisans

Siyasi Bilimler Fakültesi Kamu Yönt. (Fark Dersleri)
Ankara Hukuk Fakültesi (Fark Dersleri)

Birlik A.Ş. Genel Müdür
Sel-Ba İnşaat Yönetim Kurulu Bşk.
Bi-Ka Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Bşk.
Kürka A.Ş. Yönetim Kurulu Bşk.
Bika Hazır Beton Santralleri (Elazığ, İzmir, Manisa)
Sel-Ba Hayvancılık Yönetim Kurulu Bşk.
Federal Güvenlik Danışmanlık Hizmt. Genel Müdür
Tabanway Şirketler Grup Yönt. Kur. Bşk.
Bnc Group Yönetim Kurulu Bşk. ABD.Nevada-Lasvegas

Kişisel Bilgiler;

· Mastır (Trafik Mevzuatı Ve Kuralları)
· Aile eğitim-psikolojik destek ve ikna kursu (3 Ay)
· İç Güvenlik Kursları (Saha Ve Alan 4 Ay)
· Yakın Koruma Kursu (6 Ay)
· Sivil Savunma Kursu (3 Ay)
· Kaçakçılık Ve Narkotik Kursu (1 Ay)
· Sorgulama Ve Sorgu Tekniği Kursu ( 6 Ay)
· İş Takip Uzmanlığı (Evrak Yazışma, Cevaplama Ve Takip)
· Stratejik Konum Belirlenmesi Ve Proje Uzmanlığı
· Araçlı Koruma Kursu
· İkametgâh Koruma Ve Kollama Kursu
· Özel Güvenlik Anti Terörist Temel Eğitim Programı
· Vip Koruma Ve Anti Terörist Araç Kullanma Kursu
· Elektronik Güvenlik Analizleri Ve Tedbirleri
· Koruma Güvenlik Planları
· Diplomatik Koruma-6 ay Almanya
· Risk Analiz Çalışması 6 ay
· İş İdare Ve Sevk Etme (7 Seminer)
· R.Wolf Endoskopi Semineri 3 ay - Almanya
· Siyah Kuşak Judo Eğitimi
· Atletizm Federasyonu Yön. Kurulu Üyeliği
· İngilizce

     
     
Elif BEYDOĞAN SAYMAN ÜYE

1972 yilinda Ankara’da dogdu.

1990 yilinda TED Ankara Koleji’nden, 1994 yilinda ise Bilkent Universitesi Isletme Bolumu’nden mezun oldu.

Elektromekanik, enerji ve demiryollari yatirimlari yapan yerli ve uluslararasi firmalarda finans alaninda yoneticilik yapti.

2019 yilinda emekli oldu ve hukuk alaninda kendini gelistirmek uzere akademik egitimime devam ediyor.

2010 yilindan beri Angora Evleri’nde yasiyor, evli ve bir cocuk annesi. 

     
Arzu GÖK YAZMAN ÜYE

1975 yılında Ankara’da doğdu.

1993 yılında Yükseliş Kolejinden, 1997 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olduktan sonra 1998 yılında Hazine Müsteşarlığı, Kamu Finansmanı Genel Müdürlüğünde uzman yardımcısı olarak göreve başladı.

2004-2006 yıllarında ABD’de yüksek lisansını tamamladı,

2010 yılında ise OECD’de görev aldı.

2004 yılından beri Angora Evlerinde yaşamaktadır ve halen Hazine’de aynı genel müdürlükte şube müdürü olarak çalışmaktadır.

     

     
     
Turan ÖZTÜRK YÖNETİM KURULU ÜYESİ

1981 yılında Kayseri’de doğdu.

İlk, orta ve lise yıllarını Ankara’da tamamladıktan sonra çalışma hayatına temelde elektronik hizmetler veren aile şirketinde başladı. Milenyumun ilk yılında tüketici beklentileri ses, ışık, görüntü ve sahne teknolojileri hizmetlerini sektörde öne çıkarmıştı. Sektördeki altyapı sorununu fark edip bu alanlara yatırımlar yapan Turan Öztürk; açılış töreni, miting, konser ve festival gibi kalabalık organizasyonlara kısa sürede teknik altyapı sağlayabilecek duruma geldi.

Ülkede büyük işlere imza atan Turan Öztürk, değişen tüketici beklentileriyle ekonomik koşullara da bağlı olarak etkinliklerin kapsamlarını büyüten ve daha büyük taleplerin aranan ismi oldu.

Sektörde 360 derece hizmet vermeye başlamasıyla kendi fikirlerine yatırım yapmak için 2008 yılında aile şirketinden ayrıldı.

Evli ve iki çocuk babası Turan Öztürk, bu süreçte sektörü doğru analiz edip kreatif fikirler ve sahne gösterileri üzerine yatırım yaparak Devin Etkinlik Yönetimi’ni kurdu.

Devin Etkinlik Yönetimi kurucusu ve Ardin Müze ve Sergi Teknolojileri şirketi kurucu ortağı Öztürk, aynı zamanda Ankara Ticaret Odası Meclis Üyesi olarak Ankara’da çalışma hayatına devam ediyor.

     
     
Alper SOYSAL YÖNETİM KURULU ÜYESİ

1971 yılında Ankara’da doğdu.

İlk öğretimini Ankara ve Denizli’de tamamladıktan sonra 1989 yılında Sivas Lisesinden, 1994 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden ve 1998 yılında ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Bölümünden mezun oldu.

İş hayatına özel bir bankanın Bilgi Teknolojileri bölümde başladıktan sonra Türkiye’de Yazılım geliştirme AR-GE mühendisi ve Veri İletişimi Mühendisi olarak roller üstlendi. Daha sonra ABD’de 14 sene yüksek teknoloji üreten start-up şirketlerde Yazılım Grup Yöneticiliği ve Yazılım Kalite Direktörlüğü görevlerini yaptı.

2014 yılında Türkiye’ye dönerek Savunma Sanayii sektöründe önde gelen bir şirkette ülke savunmasına yönelik projelerde Program Yöneticisi olarak görevini sürdürmektedir.

2017 yılından beri Angora Evlerinde yaşamaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.