Bilgilendirme -28

Bilgilendirme -28

Sayı: 2020/ 241                                                                                                      Ankara, 06.07.2020                                                                                                                                                                                                                                              

Bilgilendirme: 28

 

 

 

Değerli Üyemiz,

 

Yaşadığımız bu olağanüstü dönemde gerekli görülen bilgilendirmeler yapılmış olsa bile dikkatlerden kaçan şu önemli noktaları hepimizin sağlığı ve Sitenin selameti için tekrarlamak durumunda olduğumuzu bildirir gereken hassasiyetin gösterilmesini bekleriz.

 

  1. Kovid-19 la ilgili olarak maske ve sosyal mesafe kuralının toplu alanlarımız (Simitçi Kafe, kuaför, market, parklar) gibi yerleşimlerde ihmal edildiği gözlemlenmektedir. Maske takarak kendinizi ve Sitemizi koruyunuz.
  2. Son günlerde gençlerimiz atv ve elektrikli kaykayla caddelerimizde sürat yapmaktadırlar. Her türlü kazalara sebep olacak bu davranışların özellikle aileleri tarafından uyarılmaları üzücü olaylarla karşılaşmamızı engelleyecektir.
  3. Sitede hayvan sever üyelerimizin çoğunlukta olması sevindirici olmakla birlikte, beslediğimiz hayvanın mesuliyetini taşımak sahibine sorumluluk yükler. Çok şikayet aldığımız, defalarca uyarı yazıları gönderdiğimiz halde köpek pislikleri kaldırımlarda, yürüyüş yollarında, yeşil alanlarımızda gezenleri rahatsız etmektedir. Lütfen bu atıklarınızı toplayınız.

 

Bu sıcak yaz günlerimizi sağlıklı bir şekilde geçirmek ümidiyle üyelerimizin üzerine düşeni yerine getirmesini, iyi günler dileklerimizle bekleriz.

 

 

 

SEHER AYDIN                              ZÜHTÜ BATI                       A. DAVUT BAYKAN

Üye                                               Üye                                    Sekreter Üye

 

 

 

 

ALİ BALKAN                                                                  AYFER ARAT

Başkan Yardımcısı                                                          Başkan Yardımcısı

 

 

 

MEHMET KEMAL ÜNSAL

Başkan