Bilgilendirme - 15

Bilgilendirme - 15

 

 

 

 

Sayı: 2016/468                                                                                                                                                            

Bilgilendirme: 15

DEĞERLİ SİTE SAKİNLERİMİZ

  1. Önümüzde kış şartlarının daha da yoğunlaşması halinde kar yağışını takiben cadde ve sokaklarda kar küreme ve buzlanmaya karşı tuzlama aracının rahat çalışabilmesi için, yol kenarlarına park edilen araçların villalarda garaj önlerine ve bloklarda park yerlerine çekilmesi, site içi trafiğin akışı için önemlidir. Sakinlerimizin bu konuda duyarlılık göstereceğine inanıyoruz.
  2. Müteaddit defalar yazmamıza rağmen; köpeklerini gezdiren sakinlerimizin köpeklerin geride bıraktıkları atıkları toplamamaları sakinlerimiz tarafından sürekli şikâyetlere sebebiyet vermektedir. Yönetim olarak bu şikâyetlere yazılı ve sözlü olarak muhatap olduğumuzdan, tekrarlamak zorunda kaldığımız bu uyarıyı özellikle köpek sahiplerinin dikkatine sunmak ve özen gösterilmesini site adına umutla beklediğimizi bildiririz.
  3. Daha önceki yazılarımızda duyurduğumuz; güvenliğimiz için araçlarımıza sticker takılması yolundaki duyurularımıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şu anda araçlarımızın % 90 na sticker takılmış durumdadır. Geriye kalan % 10 oranındaki sakinlerimizin de bu duyarlılığı göstermesini ümit ediyoruz.
  4. Ülkemizde yaşanan olağan üstü durumları göz önünde bulundurarak, sakinlerimizin sticker aldığı halde sattıkları araçlardan stickerları geri alıp, imha etmeleri, ve sattıkları aracın plakasını güvenliğe bildirmeleri gerekmektedir.
  5. 2016 yı bitirip 2017 ye ulaşacağımız şu günlerde; gelecek yılın tüm Angora’ya güzellikler, sakinlerimize sağlık mutluluk huzur getirmesini dileriz.

 

                                                        TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU ADINA

                                                                  

     Ayfer ARAT                                                                                                                               Ali BALKAN

Başkan Yardımcısı                                                                                                                      Başkan Yardımcısı

                                                                      Mehmet Kemal ÜNSAL

                                                                                  Başkan